Dolna Rówień Krupowa w remoncie

Zakopane nie tylko przyciąga rzesze turystów tym co ma, nie tylko bazuje na istniejącej infrastrukturze, ale się zmienia. To wszystko po to, aby przyciągnąć jak największą liczbę turystów. Jednym z ewidentnych przykładów na to jest Rówień Krupowa.

Czym jest Rówień Krupowa?

Jest to park, którego położenie można określić pomiędzy ulicą Sienkiewicza, Aleją 3 Maja, Witkiewicza oraz Nowotarską. Przez jej środek przebiega ulica Kościuszki. Pomysł stworzenia tego parku istnieje już od XIX wieku. Dopiero jednak w roku 1977 został usankcjonowany Park Krajobrazowy Równi Krupowej. Niegdyś mieliśmy tutaj dwa stadiony. Dzisiaj jest to ogromna łąka poprzedzielana asfaltowymi ścieżkami z ławeczkami i cudownymi tatrzańskimi widokami. Jednocześnie w tym miejscu organizowanych jest wiele imprez plenerowych.

Czytaj dalej Dolna Rówień Krupowa w remoncie

Spędzamy ferie w Zakopanem 2018

Zakopane jest wybierane przez największą ilości turystów, jeśli chodzi o ferie. Jeśli mamy dużo śniegu to ilość osób chętnych do przyjazdu do stolicy Tatr jest bardzo duża.

Rezerwacje miejsca nie są takie łatwe, a tym bardziej, jeśli czekamy na sam koniec. Nie można sobie na to pozwolić tylko trzeba o feriach myśleć jeszcze przed świętami. Wtedy ilość ofert jest bardzo duża, co oznacza, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. W Zakopanem nikt nie będzie się nudził. Można skorzystać z wypożyczalni sprzętu narciarskiego i bawić się na stokach. Można siedzieć w karczmach i pić grzańca. Dla każdego znajdzie się dokładnie to, co jest dla niego najlepsze. Specjały po Krupówkach, wjazd na Gubałówkę tego nam właśnie trzeba. Może ludzi w Zakopanem jest dużo, ale czy ma to dla nas znaczenie? To wyjątkowe miejsce, które działa na nas jak magnes, dlatego warto, chociaż w okresie ferii się tam pojawić. W Zakopanem zawsze się coś dzieje, co oznacza, że dla miłośników góry będzie to miejsce najlepsze. Ceny noclegów są bardzo różne, dlatego trzeba się spieszyć żeby tanie oferty nie były już zajęte.

Czytaj dalej Spędzamy ferie w Zakopanem 2018