Spędzamy ferie w Zakopanem 2018

Zakopane jest wybierane przez największą ilości turystów, jeśli chodzi o ferie. Jeśli mamy dużo śniegu to ilość osób chętnych do przyjazdu do stolicy Tatr jest bardzo duża.

Rezerwacje miejsca nie są takie łatwe, a tym bardziej, jeśli czekamy na sam koniec. Nie można sobie na to pozwolić tylko trzeba o feriach myśleć jeszcze przed świętami. Wtedy ilość ofert jest bardzo duża, co oznacza, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. W Zakopanem nikt nie będzie się nudził. Można skorzystać z wypożyczalni sprzętu narciarskiego i bawić się na stokach. Można siedzieć w karczmach i pić grzańca. Dla każdego znajdzie się dokładnie to, co jest dla niego najlepsze. Specjały po Krupówkach, wjazd na Gubałówkę tego nam właśnie trzeba. Może ludzi w Zakopanem jest dużo, ale czy ma to dla nas znaczenie? To wyjątkowe miejsce, które działa na nas jak magnes, dlatego warto, chociaż w okresie ferii się tam pojawić. W Zakopanem zawsze się coś dzieje, co oznacza, że dla miłośników góry będzie to miejsce najlepsze. Ceny noclegów są bardzo różne, dlatego trzeba się spieszyć żeby tanie oferty nie były już zajęte.

Czytaj dalej Spędzamy ferie w Zakopanem 2018

Jesień w Zakopanem

Każda pora roku pod Tatrami jest wspaniała, niesie za sobą fantastyczne wrażenia, fantastyczne wspomnienia, a zatem pobyt w tym miejscu w okresie jesiennym jest jak najbardziej czymś atrakcyjnym.

Nie chodzi oczywiście o to, aby tylko przyjechać i wyjechać, ale aby tutaj pobyć, aby spędzić tutaj co najmniej kilka jesiennych dni. Jesień może być różna, możemy trafić na pogodę deszczową, ale jeśli będziemy mieli odrobinę szczęścia, to będziemy mogli mówić o zakopiańskiej pięknej, polskiej, złotej jesieni, mieniącej się niesamowitymi kolorami. Jesień w Zakopanem to czas, który możemy jak najbardziej spędzać aktywnie, który powinniśmy spędzać w sposób aktywny.

Czytaj dalej Jesień w Zakopanem