Ferie Zakopane 2017

Luksus w każdym wymiarze. Jeśli Zakopane, jeśli pobyt w tym jakże pięknym kurorcie górskim, to oczywiście nie może zabraknąć akcentu góralskiego. Tym samym planując swój wyjazd w to miejsce, warto zadbać o odpowiedni nocleg. Co więcej, warto pozwolić sobie na wynajęcie luksusowego obiektu, domku, pokoju, aby tenże pobyt był naprawdę bardzo udany. Mówiąc o planowaniu wyjazdu do Zakopanego, nie wskazujemy wyłącznie na obecny letni sezon, ale w dużej mierze chcemy zwrócić uwagę na ferie w przyszłym roku, na zimowe ferie 2017. To, bowiem jest już ten czas, gdy należy rezerwować sobie miejsca w Zakopanem na zimowy pobyt. Mówiąc o owym góralskim akcencie, mówiąc jednocześnie o sporej dozie luksusu, chcemy w sposób szczególny zwrócić uwagę na Domek z Bali, ale nie ten zwykły, lecz domek w wersji VIP.

Ferie Zakopane 2017

Tutaj można zażyć sporej dawki luksusu, sporej dawki wygody, tutaj na pewno niczego nam nie zabraknie do tego, aby móc w spokoju wypocząć i nacieszyć się urokami Zakopanego oraz oczywiście Tatr. Domek ten został wykonany z drewnianych bali, co oczywiście jest jak najbardziej wskazane w odniesieniu do Zakopanego, aczkolwiek, jeśli spojrzymy na jego wnętrze, to zetkniemy się z bardzo komfortowymi warunkami. Dla każdego owe warunki są dostępne na stronie internetowej Domek góralski w Zakopanem. Domek ten może być wynajmowany maksymalnie dla ośmiu osób i tym samym, jeśli weźmiemy pod uwagę panujący tutaj luksus, to cena wahająca się od 300 do 600 złotych za cały domek na pewno jest bardzo atrakcyjna. W domku tym mamy do dyspozycji obszerny salon z TV satelitarną, dużym telewizorem plazmowym, dostępem do Internetu, mamy aż trzy sypialnie wraz z łazienkami, jest aneks kuchenny oraz obszerny ogród, w którym znajduje się miejsce do grillowania oraz miejsca parkingowe na dwa samochody.

Domki z widokiem na góry

Z każdej strony domku rozpościerają się wspaniałe widoki na nasze polskie Tatry, a tym samym możemy powiedzieć, że te piękne krajobrazy są możliwe również do podziwiania z każdego z okien owego domku. Domek z bali VIP jest usytuowany w spokojnej dzielnicy Zakopanego, dzięki czemu mamy zapewniony pełen spokój i bardzo dobry punkt widokowy. Jednocześnie też do miasta jak i do różnego rodzaju atrakcji turystycznych nie mamy z owego domku daleko. Warto, więc przed podjęciem decyzji o swoim feryjnym wyjeździe w kolejnym roku wziąć pod uwagę wynajęcie tego domku, tym bardziej, jeśli planujemy w tym czasie odwiedzić właśnie Zakopane. Z pewnością wybór domku z bali VIP będzie bardzo trafną decyzją, której nie pożałujemy.