Ferie w Zakopanem 2017

Domki w ZakopanemMoże ktoś uznać, że wakacje roku 2016 nie są najbardziej odpowiednim momentem na to, aby myśleć realnie o feriach w roku następnym, ale tak naprawdę już dzisiaj trzeba o tym pomyśleć, aby zdobyć takie miejsca noclegowe, które w każdym calu spełnią nasze oczekiwania. Jeśli ferie 2017 to jak najbardziej można każdemu polecić Zakopane, krainę śniegu, zabawy, krainę stworzoną wprost dla turystów chcących spędzić swój urlop w naprawdę wyjątkowy sposób, w naprawdę wyjątkowej atmosferze. Zakopane to miejsce, gdzie znajdziemy bardzo wiele różnych obiektów noclegowych dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów. W tym miejscu chcemy wskazać na jeden z bardzo szczególnych obiektów noclegowych, a mianowicie na Elkowe Domki, a konkretnie na domek z bali Komfort.

W otoczeniu gór – Ferie w Zakopanem 2017

Jak Zakopane, to oczywiście nocleg w miejscu, które w pełni odzwierciedla charakter tego miejsca, charakter góralski. Powierzchnia całego domku to 55 metrów kwadratowych, a cena za jego wynajem na pewno może zaskakiwać. Wynosi bowiem od 200 do 400 złotych w zależności od sezonu. W sezonie wysokim, czyli można tak powiedzieć również o feriach w roku 2017, trzeba się spodziewać górnej granicy ceny, aczkolwiek biorąc pod uwagę wysoki komfort i szczególny charakter tego miejsca oraz to, że jest to obiekt przeznaczony dla od 4 do 6 osób, jest to bez wątpienia wyjątkowo atrakcyjna propozycja. Wszakże w bardzo wielu obiektach o porównywalnym standardzie zapłacimy za nocleg znacznie więcej. Domek ten to salon, dwie sypialnie, aneks kuchenny, łazienka oraz przyległy ogród. Każde z pomieszczeń jest bardzo dobrze wyposażone wliczając w to chociażby telewizor plazmowy i telewizję satelitarną w salonie.

Wyjątkowe miejsce w górach

Z pewnością jednak wyjątkowości temu miejsca nadaje fakt, iż domek jest wykonany z drewnianych bali, że jest w pełni ekologiczny, oddający charakter miejsca, a ponadto również nie można nie wspomnieć o takim aspekcie, jakim jest roztaczający się ze wszystkich okien domu, z tarasu i z ogrodu widok na panoramę Tatr. Miejsce, w którym po prostu można się od razu zakochać, aczkolwiek tu nie wystarczy tak powiedzieć, ale trzeba to zobaczyć. Zanim się zdecydujemy i zanim tam pojedziemy, warto na pewno zajrzeć na stronę internetową, za pośrednictwem której możemy zaznajomić się ze wszystkimi istotnymi szczegółami na temat tego domku i możliwości jego wynajęcia, a która to strona jest dostępna pod adresem http://www.domekzakopane.info/pl-domek_z_bali_komfort.html. Miejsce wyjątkowe na mapie Polski i na mapie całych naszych kochanych Tatr.