Spędzamy ferie w Zakopanem 2018

Zakopane jest wybierane przez największą ilości turystów, jeśli chodzi o ferie. Jeśli mamy dużo śniegu to ilość osób chętnych do przyjazdu do stolicy Tatr jest bardzo duża.

Rezerwacje miejsca nie są takie łatwe, a tym bardziej, jeśli czekamy na sam koniec. Nie można sobie na to pozwolić tylko trzeba o feriach myśleć jeszcze przed świętami. Wtedy ilość ofert jest bardzo duża, co oznacza, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. W Zakopanem nikt nie będzie się nudził. Można skorzystać z wypożyczalni sprzętu narciarskiego i bawić się na stokach. Można siedzieć w karczmach i pić grzańca. Dla każdego znajdzie się dokładnie to, co jest dla niego najlepsze. Specjały po Krupówkach, wjazd na Gubałówkę tego nam właśnie trzeba. Może ludzi w Zakopanem jest dużo, ale czy ma to dla nas znaczenie? To wyjątkowe miejsce, które działa na nas jak magnes, dlatego warto, chociaż w okresie ferii się tam pojawić. W Zakopanem zawsze się coś dzieje, co oznacza, że dla miłośników góry będzie to miejsce najlepsze. Ceny noclegów są bardzo różne, dlatego trzeba się spieszyć żeby tanie oferty nie były już zajęte.

Rezerwacja noclegu w góralskich domkach

Jeśli chcemy spędzić miło czas w Zakopanem to musimy wybrać takie noclegi, które są komfortowe i dobrze zlokalizowane. Chcemy mieć piękne widoki, chcemy mieć wszędzie blisko i właśnie na to zwracamy uwagę. Do wynajęcia są całe domki, w których zmieści się nawet osiem osób. Jest to Domek z Bali VIP czy Komfort. Dla miłośników gór można również polecić Domek pod Gubałówką.

Ferie Zakopane 2018

Jeśli chcemy mieć mały domek, mniejsze klimatyczna do Szałas pod Gubałówką spełni nasze oczekiwania. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego trzeba się spieszyć żebyśmy mogli zdobyć to, na czym nam zależy. Pełną ofertę wspomnianych wcześniej domków można sprawdzić na stronie Elkowe Domki Zakopane. Warto sprawdzi czy jest jeszcze coś wolnego, bo ilość miejsc z godziny na godzinę jest coraz mniejsza. Domki bez względu na to, który wybierzemy są komfortowo urządzone. Spędzanie tam czasu to czysta przyjemność.