O Nas

/

Dowiedz się więcej o inwestycji

Osiedle domów jednorodzinnych
w Zakopanem u stóp Tatr

6 budynków zaprojektowanych przez
renomowanych zakopiańskich architektów.

Na Zionówce w Zakopanem powstaje 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Cicha i spokojna dzielnica Zakopanego z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym z centrum ma wszystko to czego szukają ludzie ceniący prywatność, spokój i bliskość z naturą. W każdym z domów można rozkoszować się otaczającymi lasami, polami i górami – to wszystko sprawia, że pokochasz to miejsce.

Budynki nawiązują do lokalnej tradycji, prosta forma, połączenie kamienia, drewna oraz szkła idealnie wpisuje się w architekturę krajobrazu.

Konstrukcja domów opiera się o wyniesione ponad grunt słupy, dzięki czemu od południowej strony można mieć wrażenie, że domy unoszą się lekko nad powierzchnią.

Nowoczesność i funkcjonalność

W każdym budynku do dyspozycji są: piwnica, parter oraz poddasze. Piwnica ma charakter gospodarczy, ale docelowo istnieje możliwość zmiany przeznaczenia na: basen, SPA lub inne tego typu pomieszczenie. Na parterze znajduje się wiatrołap, klatka schodowa, łazienka, sypialnia oraz duży salon wraz z aneksem kuchennym. Poddasze to przede wszystkim dwie przestronne sypialnie z widokiem na otaczającą zieleń oraz łazienka i sauna.

Najwyższy standard wykonania zapewnia renomowana firma budowlana działająca głównie w na Podhalu w budownictwie mieszkaniowym, usługowym oraz hotelowym – N.O.W.I.

Sprawdzony Inwestor

Elkowe Domki

Kamieniec 32, Zakopane (2013 rok)

Elkowy Zakątek

Tatry 7B, Zakopane (2021 rok)

Zapraszamy - delektuj się życiem w Elkowych domach.

Wypełnij i wyślij do nas poniższy formularz

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.